Архив (2014-2019)

Обираємо якісний профнастил для покрівлі будинку

Обираємо якісний профнастил для покрівлі будинку

На даний момент вибрати якісний будівельний матеріал нескладно. Споживачеві залишається лише визначитися з розмірами і кольором даного матеріалу і відправитися до магазину. Найбільш придатним матеріалом для покрівельних робіт є профнастил. Це міцний профільований лист рулонної сталі, який виготовляється методом холодного тиснення. Розрізняють декілька типів даного матеріалу: стіновий, несучий та покрівельний. Призначення горфролиста залежить від товщини сталі, її розмірів і матеріалу захисного покриття. На сторінці http://dahstroy.com.ua/catalog/profnastil зібрані найбільш популярні моделі профнастилу. Компанія ДахСтрой реалізує якісні будматеріали, які мають відмінні технічні показники.

Для покрівлі підходять практично всі модифікації профільованних листів. Різниця полягає лише у їх вартості і зовнішньому вигляді. Наприклад, оцинкований профнастил має бюджетний вид, він позбавлений привабливості, але має найнижчу ціну. У свою чергу, моделі з кольоровим керамічним покриттям виглядають чудово. Крім зовнішньої привабливості дані матеріали мають високу зносостійкість і довговічність. На фоні кольорового покрівельного матеріалу добре виглядають мансардні вікна та димоходи.

На сьогоднішній день купити профнастил пропонують кілька відомих виробників. Їхні товари унікальні і сучасні, всі вони мають хороший гарантійний термін і високі експлуатаційні характеристики. Відрізнити тип профільованого листа можна, посилаючись на його маркування. Для покрівельних робіт підходять наступні моделі:

  • НС-35 — найбільш міцний вид покрівельного матеріалу, використовується для перекриття житлових і промислових приміщень;
  • С-44 — сталевий лист з додатковими ребрами жорсткості. Підходить для покрівельних робіт в вітряних місцях;
  • С-21 — лист має високу твердість і міцність, він гарантує відмінний захист від дощу і снігу, а також відштовхує сонячне випромінювання. Найчастіше такі листи встановлюються на металопрофіль за допомогою болтів;
  • RN-20 — гофролист з капілярною канавкою. Його середня ширина становить 110 см. Найдоступніший тип покрівельного матеріалу.

При виборі покрівельного матеріалу обов’язково звертайте увагу на його товщину. У дешевих тонких листів капілярна канавка швидко деформується і стає марною. Для покрівельних робіт рекомендовано використовувати несучий або стіновий профільований лист. Вони мають маркування Н і С. Важливо відзначити, що для довгої служби матеріалу більше підходить несучий гофролист, так як він має кращі технічні характеристики. Після букв у маркуванні вказана товщина сталі, тип і висота профілю. Чим товще метал, тим довше він прослужить. Висота хвилі відповідає за міцність матеріалу. Відповідальний виробник з радістю надасть вам сертифікат якості свого товару, який підтверджує відповідність нормам будівельних робіт.

Смотрите также

Мечты сбываются! Ани Лорак встретилась с Настюшей Беловол

Путин поздравил крымчан с пятилетием воссоединения с Россией

Пьер Эдель и волновое Science Art шоу «W.A.V.E.»

Роскосмос объявил, что дела у Tesla из рук вон скверны

Сборная Российской Федерации по ММА в полном составе вышла в финал чемпионата мира

По делу о стрельбе в Сан-Бернардино предъявлены обвинения