Menu

Наукові відкриття що змінюють світ

Спробуйте уявити собі життя без антибіотиків. Ми б не змогли жити так довго, якби не вони. Кожного дня нам доносять нові новини науки та наукові факті, які змінюють наш погляд на світ. Ось подивіться на деякі наукові відкриття, які змінили світ. Неможливо не враховувати їх важливість, тому вони перераховані в тому порядку, в якому вони були відкриті.

Система Коперника

У 1543 році вже в предсмертному одрі польський астроном Микола Коперник опублікував свою теорію про те, що Сонце є нерухомим тілом в центрі Сонячної системи, а планети обертаються навколо. Перед тим як система Коперника була введена, астрономи вважали, що Земля була в центрі всесвіту.

Сила тяжіння

Ісаак Ньютон, англійський математик і фізик, вважається найбільшим ученим всіх часів. Серед його численних відкриттів, найбільш важливим є, ймовірно, його закон всесвітнього тяжіння. 1664 року Ньютон зрозумів, що сила тяжіння є силою, яка притягує об'єкти один до одного. Це пояснює, чому речі падають і чому планети по орбіті рухаються навколо Сонця

Електрика

Тому, що електрика робить життя простіше для нас, ви можете подякувати Майклу Фарадею. Він зробив два великих наукових відкриття, які змінили наше життя. У 1821 він виявив, що, коли провід, що несе електричний струм, помістити поруч з єдиним магнітним полюсом, провід буде обертатися. Це призвело до розробки електродвигуна. Десять років по тому він став першою людиною, яка створила електричний струм, переміщаючи провід через магнітне поле. Експеримент фарадея створив перший генератор, попередника величезних генераторів, які виробляють нашу електроенергію. Такі наукові відкриття допомагають нам виживати до сьогодення.

Еволюція

Коли Чарльз Дарвін, британський натураліст, придумав теорію еволюції в 1859 році, він змінив наше уявлення про те, як розвинене життя на землі. Дарвін стверджував, що всі організми розвиваються або змінюються дуже повільно протягом довгого часу. Ці зміни є пристосування, які дозволяють видам вижити в своєму середовищі. Ці пристосування випадкові. Якщо вид не адаптується, то він може зникнути. Він назвав цей процес природним відбором, але його часто називають також виживанням найбільш пристосованих.

Луї Пастер

Перед тим як французький хімік Луї Пастер почав експериментувати з бактеріями в 1860-і роки, люди не знали, що слугувало причиною захворювання. Він не тільки виявив, що хвороба прийшла з мікроорганізмів, але він також зрозумів, що бактерії можуть бути вбиті під впливом тепла і дезінфікуючих засобів. Ця ідея змусила лікарів мити руки і стерилізувати свої інструменти, що врятувало мільйони життів.

Рассказать друзьям:


Уважаемые посетители!

Проект «Добро24.рф» - волонтёрский некоммерческий информационный проект, главная цель которого - распространение только положительных новостей. Поддержав развитие информационного агентства, Вы сможете стать нашим официальным партнёром.

Читайте также:

Благотворительный фонд Дети Сибири / Детисибири.рф

Рассылка новостей

Введите свой e-mail:

ИНТЕРАКТИВ